O nas

Jeśli jakimś cudem trafiłeś na tę stronę, zbłądziłeś lub jesteś z rodziny (cześć, mamo :D)

…witaj i bądź pozdrowiony.

…i niech los zawsze ci sprzyja!

A teraz do rzeczy…

Celem tego bloga nie jest wnikliwa i profesjonalna analiza książek, dlatego też zamieszczone tu recenzje niejednokrotnie wcale recenzji nie przypominają. Są to raczej krótkie i bardzo subiektywne opinie, mające na celu poinformowanie czytelników, jakie książki trafiły ostatnio w nasze ręce i czy nam się podobały. Opinie te są wynikiem niespożytych pokładów myśli i odczuć kłębiących się w naszych głowach i chcących choć raz ujrzeć światło dzienne. Wszelkie komentarze, zarówno te pozytywne, jak i zawierające krytykę są mile widziane. Miejcie jednak na uwadze to, że nie zawsze będziecie mieć takie samo zdanie na temat danej książki jak my (więc ostrożnie z bulwersami:)).

Zamieszczone na tym blogu opinie mogą zawierać śladowe ilości spoilerów, jednak, coby nikomu nie psuć przyjemności z czytania poszczególnych książek, będziemy o tym uprzedzać zaraz na samym początku. Jeżeli taki komentarz nie wystąpi, możecie całkowicie bezpiecznie przystąpić do lektury zamieszczonego tekstu.

Na zakończenie pragniemy poinformować, że powyższe dwa akapity napisane zostały najbardziej formalnym tekstem, jaki znajdzie się na tym blogu.

Cheers 🙂

Magda i Marta

 

P.S. Nowych recenzji możecie spodziewać się w każdej chwili – wena to nieregularny i niezapowiedziany gość, w dodatku dosyć rzadko występujący w parze ze zmęczeniem, co przez dzisiejsze zabiegane czasy wykluczyło wprowadzenie stałego harmonogramu pisania, bez względu na to, jak bardzo chciałyśmy takowy wprowadzić.

 

P.P.S. Jeśli posiadacie konto na GoodReads.com lub LubimyCzytac.pl, dołączcie do grona naszych znajomych!

Nie mamy też nic przeciwko, jeśli polubicie nas na Facebooku 😉

Reklamy

8 myśli na temat “O nas

  1. Czytacie, z tego co widzę, trochę inne książki niż ja (po pobieżnym przejrzeniu widzę głównie horrory, thrillery, obyczajówki) – tym bardziej chętnie będę obserwować Wasze opinie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s